O nás

Proč  máme rádi Hračky s duší

Hračky s duší je e-shop s autorskými hračkami českých tvůrců.

Také jste se někdy vydali do obchodu s hračkami, vybrat dárek pro své dítko nebo třeba pro děti vašich známých a nakonec jste byli zklamáni, že jste tam našli jen velmi málo hraček, s kterými byste si jako děti sami skutečně chtěli hrát? Byli jste rozpačití z nejasného původu hraček nebo vás jednoduše tyto hračky esteticky neoslovily, případně vás odrazovala jejich masová produkce a pocit, že jejich cena neodpovídá jejich skutečné hodnotě?

Zážitky tohoto druhu nás přivedly k hledání a objevování jiného typu hraček, kterým jsme pro sebe začali říkat „Hračky s duší“. Postupem času jsme pochopili, že v tomto hledání nejsme sami a proto jsme se rozhodli otevřít elektronický obchod, ve kterém bychom vám rádi představili hračky a jejich tvůrce, pro které jsme se nadchli.

S tvůrci našich hraček chceme mít férové vztahy, podpořit je, aby jejich činnost byla zachována. Je pro nás důležité, abychom pro naše dodavatele vytvořili a udrželi podmínky, za kterých se mohou rozvíjet a prosperovat. Vidíme práci, která za hračkami je, a proto oceňujeme jejich hodnotu a věříme, že to naši zákazníci cítí stejně.

Proč u nás nakoupit

Důvody pro nákup u nás jsou:

  • Autorské hračky českých tvůrců
  • Limitované edice, maloseriová výroba
  • Velký podíl ruční práce
  • Kvalita materiálů a zpracování
  • Máme osobní a férové vztahy s tvůrci
  • Zboží máme skladem
  • Velký počet výdejních míst

Pro spokojený nákup si přečtěte článek Co byste měli vědět před nákupem.

Kontakty

Fakturační údaje

Mgr. Zuzana Dudová - Hračky s duší
U Hostavického potoka 35
198 00 Praha 9
IČ: 74507729 
Nejsem plátce DPH

Korespondenční adresa (reklamace/vracení zboží)

Mgr. Zuzana Dudová - Hračky s duší
U Hostavického potoka 35
198 00 Praha 9