Bezpečnost, kvalita a dostupnost Hraček s duší

Dostupnost a exkluzivita zboží

V našem eshopu Vám nabízíme mnoho typů hraček od různých českých tvůrců. Různé typy těchto hraček se však liší svou dostupností. Spolu s tvůrci hraček pro Vás budeme průběžně nabídku hraček upravovat s ohledem na roční období a svátky. Nabídka zboží v rámci roku tedy bude s výjimkou níže zmíněných exkluzivních kolekcí proměnlivá. Jiné hračky, či jejich různé barevné a typové edice v našem obchodě tedy najdete v zimě, jiné na jaře, v létě či na podzim. Pokud Vás tedy zaujala konkrétní hračka, s jejím nákupem neváhejte.

Některé zboží pro Vás vybíráme ze stálé nabídky tvůrců, některé hračky jsou ale vyráběny exkluzivně pro náš obchod Hračky s duší. Pro vaši lepší orientaci zde vysvětlujeme popisky, se kterými se můžete u jednotlivých hraček setkat.

Limitované barevné edice

Řada hraček z naší nabídky je exkluzivně pro nás obchod vyráběna v malých, počtem limitovaných barevných sériích, většinou po 3-5 kusech v konkrétní barevné edici.  Po vyprodání konkrétní barevné edice bude pro náš obchod vytvořena edice nová. Pokud se Vám tedy líbí konkrétní kousek, neváhejte, po doprodání limitované edice již nebude v této konkrétní variantě k dostání.

Exkluzivní kolekce

Některé hračky byly vytvořeny exkluzivně pro náš obchod v určité barevně sladěné sadě. Tyto konkrétní barevné typy hraček v rámci ucelené kolekce budou tvořit pevný základ naší nabídky. V rámci těchto kolekcí Vám budou nabízeny hračky, které budou typově dostupné pouze v našem obchodě Hračky s duší.

Certifikace nezávadnosti

Výrobky odpovídají požadavkům Směrnice 2009/48/ES na bezpečnost hraček a Nařízení vlády o technických požadavcích na hračky č. 86/2011 Sb.

Výjimku představují výrobky označené jako Kreativní sety k dotvoření. Tyto nejsou hračkami, jsou dekoracemi.

Doporučení vhodnosti

Řada výrobků svou povahu či například drobnými součástmi není vhodná pro děti do tří let. U všech těchto výrobků tuto informaci uvádíme.

Specifika hraček s vysokým podílem ruční práce

Autorská hračka s vysokým podílem ruční práce

Hračky, které Vám v našem obchodě nabízíme, jsou vyráběny s vysokým podílem ruční práce. To znamená, že tyto hračky nejsou vyráběny velkovýrobními stroji v továrně, ale fyzicky konkrétními tvůrci. U jednotlivých hraček se však výše podílu ruční práce liší. Například některé oblečky hraček jsou šity na šicím stroji, jiné jsou ručně háčkovány, obličeje některých hraček jsou vyšívány na stroji, jiné jsou ručně malovány. U řady hraček například ručně vyšitých či malovaných není možné zajistit, aby byly jednotlivé kusy od stejného typu hračky zcela totožné. V těchto případech jde však pouze o drobné odchylky a hračka celkově odpovídá ilustrační fotografii.