Lenčiny háčkované hračky pro miminka

Originální háčkované hračky rozvíjející jemnou motoriku a smyslové vnímání

Lenka milovala ruční práce už od dětství. Ale jak se z dětské záliby stane dospělácká posedlost? Když chtěla obdarovat miminko své kamarádky, pohlížela se po originální hračce. Stejně jako my byla z nabídky nevkusných plastových hraček zklamaná. A protože je nejlepší dárek ten, který je vytvořený vlastní rukou, rozhodla se hračku uháčkovat sama. Ale čím výtvor oživit, aby byl pro dítko zajímavý? Řešením bylo pár stuh, provázek s korálky, pružinka a knoflíky. Prostě co dům dal. A první Lenčina hračka byla na světě!

Teď už je sama maminkou a tak je jí inspirací při tvorbě hraček vlastní synek. Ten miluje právě tzv. activity hračky, tedy takové, které zajímají všechny jeho smysly. Chrastí, šustí, cinkají, pískají, mají dílky, se kterými se dá různě pohybovat a které je možné bezpečně ožužlávat. Inspirací pro jednotlivé typy vlastních hraček se tak Lence staly montessori pomůcky a aktivity hračky Lamaze a Taf Toys.

My, co jsme si v dětství museli vystačit s pískacími gumovými zvířátky, její hračky prostě milujeme! Ano, čtete dobře. I my dospělí. Jsou prostě krásné, precizně zpracované a bezpečné.

Jo a taky nás nebaví mít stejné hračky, jako mají všichni ostatní! Hračky, které pro nás v limitované sérii Lenka uháčkovala, nenajdete nikde jinde.

Chci si prohlédnout háčkované hračky od Lenky.

  Háčkované chrastítko s kousátkem  Ručně háčkované chrastítko a kousátko

Ručně háčkované české chrastítko s kousátkem  Lenka se synkem

 

Okomentujte článek

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
* Komentář
Opište kód