Výstava hraček má bavit i rodiče!

 Jak si užít výstavu hraček, aby výlet bavil i rodiče? Ovečka Bea prozrazuje 4 tipy!

1) Jen ať se děcka kouknou, že jste to vy i babi s dědou přežili i bez Playstation a Barbie!

Prohlédněte si společně hračky z období 1940 až 1990 v zámku Výstava Hraček v Novém Městě nad Metují. A když už tu budete, proč si neprojít samotný i zámek a jeho krásné zahrady? Trochu lest, ale vyjde!

2) Máte cestu na Moravu? Nepropásněte výstavu socialistických hraček Výstava v Ostravském muzeu hraček. Když budou děti protahovat obličeje, uspokojte je expozicí věnovanou Waltu Disneymu. Prostě bezva záminka pro výlet do Ostravy. A pak se běžte projít do Vítkovic, ať potomci zažijí trochu té industriální poetiky!

3) Taky jste milovali igráčky? Jeďte se na ně mě mrknout do Podbrdského muzea. Tady se myslí na děti! Muzeum má dětský koutek i dětské hřiště. Na cestě zpět se můžete kouknout do Hornického muzea v Příbrami a ochladit se v podzemí!

A už jste někdy viděli igráčka Mistra Jana Husa? Nepropásněte výstavu igráčků na téma Husova kostnického koncilu, na kterou jsem Vás zvala na blogu.

4) Máte doma ještě stavebnici Merkur? Vyrazte na Merkuriádu do muzea v Hlinsku! Tady to není jen na koukání, můžete si s dětmi stavět celý den! Stavebnice Merkur tu mají několik kilogramů.

Přeji vám hravý víkend

                      

                              Vaše ovečka Bea

Chcete také svou ovečku Beu?

  Igráčci v Podbrdském muzeu  Výstava igráčků v Českých Budějovicích  Retro hračky V Novém městě nad Metují

Zdroje fotek jsou Kudyznudy.cz a http://www.statkybarton.cz/cs/aktuality.html

Okomentujte článek

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
* Komentář
Opište kód